Всі ці явища заворожуюче красиві: снігопад, шторм на морі або веселка після зливи…

Як сказав Жан Батіст Ламарк. «Я насмілюся стверджувати, що з усіх знань найкорисніші для нас – знання природи, її законів». Саме з метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення вивчення природничих наук, з 5 по 8 травня в ліцеї проводиться тиждень біології, хімії та екології.

Головне завдання заходів – усвідомлення необхідності пізнавати природу, пізнавати самого себе, поринати в цікавий світ біології – науки про життя, бо як сказав відомий лікар і філософ Авіцена: Основним скарбом життя є не землі, що ти завоював, не багатство, що у тебе в скринях…. «Основним скарбом життя є здоров’я! Та щоб його зберегти, потрібно багато чого знати про себе і природу, яка тебе оточує.»

Тиждень проводить викладач вищої категорії Бондаренко А. І., яка викладає хімію, біологію та екологію.

У прикрашеному залі учні груп 33 та 73 розпочали тиждень святковою лінійкою, на якій прозвучали прекрасні слова про природу.

Юні знавці природи приєднались до неповторної, загадкової, найцікавішої науки біології в ході проведення інтелектуальної гри «Я люблю біологію».

Девіз гри: «Хто цікавиться предметом, у того відкриті очі і розум».

У грі приймали участь учні 32 і 33 групи. Велика кількість цікавих вікторин і завдань зацікавила не тільки учасників конкурсу, а й глядачів.

Учні ліцею готувалися до тижня і приймали участь у фотоконкурсі «Стоп - кадр». Заздалегідь було запропоновано зробити фотографії своїх домашніх улюбленців. Особливо активну участь прийняли учні 32 і 33 груп.

Цікаві, яскраві, своєрідні роботи учасників конкурсу тепер радують і піднімають настрій і учням і працівникам ліцею.

/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02673.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/2222222222.jpg/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/4.jpg/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02687.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02690.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02694.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02699.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02700.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02708.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02711.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02716.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02717.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/DSC02719.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 33