А чому ж ми такі обмежені, що не можемо проникнути в їх думки та почуття? Великий гуманіст нашого часу Альберт Швейцар говорив напівжартома, напівсерйозно: «Щоб зрозуміти , чи є у тварин душа, треба самому мати душу».

У всі часи героям ставили пам’ятники , і не тільки людям, а й тваринам, які рятували чужі життя або ризикували своїми заради того, щоб допомогти людині.

7.05.2014 була проведена виховна година «Пам’ятники собакам», яку підготувала Бондаренко А.І. та учні 12 групи. Право людини вбивати і заставляти страждати ніким не доведено, якщо людина поступово зрозуміла, що мають право на життя і щастя всі люди, незалежно від їх кольору шкіри, раси, національності, то тепер людині залишилось зрозуміти останню річ – і тварини також однакові з нею у стражданнях, життя у кожної тварини також одне, вони теж мають право на цю планету, вона – їх єдиний дім, як і для людини.

/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/pamyatniki_sobakam/PIC_0091.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/pamyatniki_sobakam/PIC_0075.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/pamyatniki_sobakam/PIC_0074.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/pamyatniki_sobakam/PIC_0077.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/pamyatniki_sobakam/PIC_0081.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/pamyatniki_sobakam/PIC_0082.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/pamyatniki_sobakam/PIC_0086.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 40