25 лютого в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї було показано презентацію для органів учнівського самоврядування, молодих лідерів та активістів проекту «Освіта в Європі – мрія чи реальність?», яку підготувала учениця 32 групи «Оператор комп’ютерного набору; Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)» Полішко Олександра та викладач математики Кащеєва Наталія В’ячеславівна.

Під час презентації можна було ознайомитись з можливостями вступу в Європейські вузи. Учасники дізналися про методи пошуку університету, особливостями вступу до різних університетів Європи, особливості підготовки документів.

Зустріч відбулася в кращих традиціях ліцею: учні активно цікавились поданою інформацією, ділились своїми враженнями. Організатори проекту і надалі будуть інформувати, консультувати тих, хто широко дивиться на світ, хто вивчає можливості для реалізації своєї мрії.

/Files/images/zagalno-osvtnya_pdgotovka/proekt_kascheva/IMG_0314.JPG/Files/images/zagalno-osvtnya_pdgotovka/proekt_kascheva/IMG_0313.JPG/Files/images/zagalno-osvtnya_pdgotovka/proekt_kascheva/IMG_0311.JPG/Files/images/zagalno-osvtnya_pdgotovka/proekt_kascheva/IMG_0310.JPG/Files/images/zagalno-osvtnya_pdgotovka/proekt_kascheva/IMG_0306.JPG/Files/images/zagalno-osvtnya_pdgotovka/proekt_kascheva/IMG_0305.JPG/Files/images/zagalno-osvtnya_pdgotovka/proekt_kascheva/IMG_0303.JPG/Files/images/zagalno-osvtnya_pdgotovka/proekt_kascheva/IMG_0060.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 43