29 листопада 2013 в рамках історико – географічного та правового тижня було проведено позакласний захід «Моя країна – Україна».

Національна доктрина розвитку освіти в Україні та Концепція загальної середньої освіти спрямовують педагогічну науку на пошук креативних принципів та критеріїв вибору змісту освіти, нових технологій ,які ґрунтуються на засадах національно-патріотичного виховання, ведуть до високої теоретичної та практичної підготовки учня та орієнтовані на розвиток всебічно розвиненої особистості. Саме тому 29 листопада 2013 в рамках історико – географічного та правового тижня було проведено позакласний захід «Моя країна – Україна».

/Files/images/moya_krana__ukrana/Слайд1.JPG

/Files/images/moya_krana__ukrana/Слайд2.JPG

В ході підготовки перед викладачами постала актуальна проблема: як зберегти і передати нащадкам усі ті кращі надбання національної культури, що були виплекані протягом століть українським народом? Що треба зробити сьогодні, аби завтра ми не забули хто ми і якого роду; аби знову лунала народна пісня, не всихало життєдайне джерело народної мудрості й творчості? Які зусилля докласти ,щоб створити таку атмосферу, аби молодь не цуралась національного спадку, щоб не тільки на Заході шукала свої ідеали?

/Files/images/moya_krana__ukrana/Слайд3.JPG

/Files/images/moya_krana__ukrana/Слайд4.JPG

Звертання до історії та традицій зовсім не означає нехтуванням сьогоденням.

Мета проекту" Моя країна - Україна" :виховувати патріотизм, повагу додержавних символів; любов до рідної землі та українського народу, інтерес до української минувшини, любов до рідної Батьківщини.

Матеріали з даного проекту можна використовувати для проведення уроків історії, правознавства, географії та суспільствознавства.

/Files/images/moya_krana__ukrana/Слайд5.JPG

/Files/images/moya_krana__ukrana/Слайд6.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 36