Причиною 70% онкологічних захворювань у людей і тварин є порушення взаємодій організму і середовища. Звичайно жодна людина сама нездатна врятувати цілий світ, проте кожен з ас може зробити певний позитивний крок до до захисту навколишнього середовища .

В рамках проведення тижня біології , екології та хімії в групі 72 був проведений «Екологічний двобій ». Рішенню малих, але голових екологічних задач присвячена наша сьогоднішня гра.

Метою даного заходу є формування екологічної освіти і культури, поглиблення і розуміння кожним учнем життєвої необхідності охороняти природу.

Природі другом будь і пам’ятай :

Не нищ нічого, квітку не ламай.

Життя на цій Землі у всіх одне .

В природі ми лише часточки малі.

Земля не нам належить – ми Землі!

Учні ліцею прийняли участь в конкурсі газет та та біологічну,хімічну тематику.

Свої газети представили Полішко О. (32 гр.), Туренко Є. .(32г), Куліш В. (32 гр.), Музика О. (32 гр.), Третятченко А. (32 гр.) та інші.

/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/DSC02722.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/DSC02730.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/DSC02733.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/DSC02736.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/DSC02737.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/DSC02738.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/DSC02739.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/DSC02740.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/DSC02723.JPG/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/1.jpg/Files/images/tijden_bologhmta_ekolog/ekologchniy_dvoby/2..jpg

Кiлькiсть переглядiв: 33