Тиждень Охорони праці

З 20.04.по 24.04.2015 року в нашому ліцеї проводився Тиждень Охорони праці присвячений Всесвітньому дню Охорони праці, який відзначається 28 квітня.

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея святкування Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, який було проведено американськими і канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі; уперше в світі з ініціативи МОП він відзначався у 2003 році.

Україною підтримано ініціативу МОП і 28 квітня відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 визначено як День охорони праці.

В рамках цього тижня адміністрацією ліцею проведено тренування з евакуації працівників та учнів ліцею на випадок пожежі.

/Files/images/den_zdorovya/SAM_0374.JPG

Здійснено практичне використання первинних засобів пожежогасіння з групою № 34 з професії Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); оператор комп’ютерного набору.

/Files/images/den_zdorovya/SAM_0350.JPG

Майстрами в/н, класними керівниками було проведено виховні години спрямовані на збереження життя та здоров'я людини в процесі трудової діяльності та тестування на знання правил пожежної безпеки. Додатково представлено до уваги відеоролик «Ніколи не повторюйте»

Також проведено конкурс дитячих малюнків за результатами яких група № 44 зайняла І місце.

/Files/images/den_zdorovya/SAM_0347.JPG

/Files/images/den_zdorovya/SAM_0349.JPG

Дуже вдячні всім за участь в заходах.

Інженер з ОП

Попович А.В.

Кiлькiсть переглядiв: 33