ЗВІТ
про проведення тижня з професії «Оператор комп’ютерного набору»

Тиждень з професії «Оператор комп’ютерного набору» було проведено

з 22.04.2013 р по 26.04.2013 р відповідно до затвердженого плану.

Розпочався тиждень з лінійки, на якій оголошено про початок тижня, подано інформацію про професію та роздано завдання учасникам.

Загалом були задіяні учнів із груп №№30, 32, 42. Учні взяли участь у теоретичному турі конкурсу з професії «Оператор комп’ютерного набору». Переможці з кожної групи продовжили змагання у практичній частині конкурсу, яка включала в себе завдання: текстовий редактор, електронні таблиці, бази даних. По результатах двох турів було визначено переможців. Ними стали: 1 місце – Яценко Діана, 2 місце – Тритяченко Анастасія, 3 місце - Рєпка Марина.

Також було проведено гру «Бейн-ринг «Знання – шлях до успіху» у якій взяли участь команди груп №32 та №42. Команди представили стінгазети по професії. У запеклій боротьбі перше місце виборола команда групи №42.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами.

/Files/images/zvt_pro_tijden_operator_kompyuternogo_naboru/Слайд1.JPG /Files/images/zvt_pro_tijden_operator_kompyuternogo_naboru/Слайд2.JPG/Files/images/zvt_pro_tijden_operator_kompyuternogo_naboru/Слайд3.JPG /Files/images/zvt_pro_tijden_operator_kompyuternogo_naboru/Слайд4.JPG/Files/images/zvt_pro_tijden_operator_kompyuternogo_naboru/Слайд5.JPG /Files/images/zvt_pro_tijden_operator_kompyuternogo_naboru/Слайд6.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 50