Ключем до кожної науки є знак питання…

О. Бальзак

10.04.2014 року майстер виробничого навчання Піщанобрідського професійного аграрного ліцею Цигпненко Валентина Олександрівна провела відкритий урок виробничого навчання.

На цьому уроці розглядалася тема «Створення презентацій», метою якого було допомогти учням отримати уявлення про програму PowerPoint, познайомитися з програмою для створення мультимедійних презентацій, виховати інформаційну культуру в учнів, розвиток мислення, пізнавальний інтерес, навики роботи на комп'ютері, роботи з мультимедійними програмними засобами.

Доволі часто виникає потреба у представленні чогось нового: теми, ідеї, проекту… і в цьому нам допоможе програма PowerPoint, яка дозволяє створювати презентації з дуже великою кількістю слайдів.

Презентація – це висока інформованість, можливість перегляду та редагування, виведення інформації на широкий екран, застосування графіків, діаграм, вставка малюнків та фото.

/Files/images/profesyna_pdgotovka/buhgalteri/PIC_0032.JPG/Files/images/profesyna_pdgotovka/buhgalteri/PIC_0034.JPG/Files/images/profesyna_pdgotovka/buhgalteri/PIC_0036.JPG/Files/images/profesyna_pdgotovka/buhgalteri/PIC_0038.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 38