Конкурс перукарів

У Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї, 06.03.2015 році було проведено конкурс професійної майстерності з професії «Перукар (перукар - модельєр)».

Метою проведення конкурсу, підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей учнів, виявлення, розповсюдження і впровадження в навчальний процес передових прийомів і методів праці.

Порядок проведення ліцейного конкурсу складався у 2 тури:

- Виконання завдань теоретичного туру;

- Виконання завдань практичного туру.

Теоретичний тур полягав в перевірці професійно – теоретичних знань з предметів: «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Основи санітарії та гігієни», «Охорона праці» та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна вірна).

Практичний тур передбачав виконання вечірньої зачіски на довгому волоссі, яка відповідає модним тенденціям. Учасники самостійно виконували завдання, дотримувалися правил та норм охорони праці.

Призові місця зайняли учні, які показали найкращі результати і набрали найбільшу кількість балі, а саме:

І місце - Козаченко Майя Іванівна

ІІ місце - Хаєцька Анастасія Віталіївна

ІІІ місце - Шатненко Діана Віталіївна.

Конкурс пройшов неперевершено, учні показали свою майстерність кожного образу, який створювався на очах у журі, не залишили байдужими нікого з присутніх. Глядачі отримали неповторні враження від споглядання процесу створення зачісок.

Кiлькiсть переглядiв: 31