• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Навчальна діяльність
  • Конкурс професійної майстерності зі спеціальності Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та слюсар з ремонту с/г машин та устаткування

Конкурс професійної майстерності зі спеціальності Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та слюсар з ремонту с/г машин та устаткування.

На території Піщанобрідського професійного аграрного ліцею відбувся конкурс професійної майстерності зі /Files/images/DSCN3373.jpgспеціальності Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та слюсар з ремонту с/г машин та устаткування.

Змагання проходили 26 березня 2013 року і в них прийняли участь всі три курси які навчаються за цією спеціальністю, а саме 10, 11, 12 та 22 групи. Відбулися змагання як з теоретичної підготовки, так і з практичної. Першим етапом конкурсу були тестові завдання на комп’ютері. Кожному учню довелося відповісти на 60 питань і отримати свій результат з теорії.

Другим етапом конкурсу була практична підготовка, а саме водіння трактора на полігонні. Учням довелося, в присутності майстра, продемонструвати свої вміння керувати транспортним засобом та виконати деякі прийоми різної складності.

Всі конкурси оцінювала спеціальна комісія в складі майстрів виробничого навчання та старшого майстра. Комісія дійшла до висновку що всі учні продемонстрували гарні результати, а найкращих учнів нагородили дипломами.

Найкращими стали:

1 місце – Дядюра Олександр

2 місце – Боровик Сергій

3 місце – Паламарчук Володимир

Вцілому учні залишилися дуже задоволеними проведеним конкурсом, отримали багато позитивних емоцій. Всі хлопці з нетерпінням чекають наступного року щоб знову позмагатися на майстерність зі спеціальності Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та слюсар з ремонту с/г машин та устаткування.

/Files/images/DSCN3378.jpg

/Files/images/DSCN3379.jpg

/Files/images/DSCN3376.jpg

/Files/images/DSCN3380.jpg

/Files/images/DSCN3381.jpg

/Files/images/DSCN3384.jpg

/Files/images/DSCN3386.jpg

/Files/images/DSCN3389.jpg

/Files/images/DSCN3390.jpg

/Files/images/DSCN3391.jpg

/Files/images/DSCN3392.jpg

/Files/images/DSCN3398.jpg
/Files/images/DSCN3396.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 78