Сьогодні в групі №72, викладачем хімії вищої категорії Бондаренко А. І. було проведено семінарське заняття «Шкідливий вплив вживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнопаління на організм людини».

Необхідність розгляду даної теми на уроках хімії заключається в тому, що у будь-якому суспільстві, побудованому на гуманістичних і демократичних засадах, здоров’я людини є найвищою цінністю, найважливішим надбанням держави.

В умовах складного економічного становища, яке склалося в Україні, за ряду несприятливих соціокультурних умов учнівське середовище спрямоване на прилучення до нікотину, алкоголю, наркотиків, що погіршує стан фізичного і психічного здоров’я підлітків. Втрата здоров’я серед молоді створює низку серйозних проблем, ставить під загрозу національну безпеку, саме існування держави.

Учні з відповідальністю поставились до даної роботи. Підготовлені реферати і доповіді містили цікавий і змістовний матеріал. У ході семінару учні наводили шокуючі факти кримінальних злочинів і погіршення здоров’я, які пов’язані з вживанням алкоголю та наркотичних речовин. Найкращими були роботи Зарубіна Сергія, Зарудняка Сергія та Ганзенка Дмитра.

/Files/images/30614_-_semnarske_zaynyattya_z_hm/2.jpg

/Files/images/30614_-_semnarske_zaynyattya_z_hm/3.jpg

/Files/images/30614_-_semnarske_zaynyattya_z_hm/4.jpg

/Files/images/30614_-_semnarske_zaynyattya_z_hm/5.jpg

/Files/images/30614_-_semnarske_zaynyattya_z_hm/7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 36