Звіт

Про роботу директора Піщанобрідського професійного аграрного ліцею по контракту за 2013 рік.

/Files/images/pozaurochn_zahodi/bereji_zdorovya_zmolodu/Презентация Microsoft PowerPoint.jpgПіщанобрідський професійний аграрний ліцей, розташований у селі Піщаний Брід, Кіровоградської області, Добровеличківського району на площі 5.2 гектара, де знаходиться 5 лабораторій, корпуси три одноповерхові та один двоповерховий. Машинно-тракторний парк і сільськогосподарська техніка розміщені на господарському подвір’ї площею 2.7 га .

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей працює у відповідності до законів” Про освіту” “Про професійно технічну освіту”, “Про податок на додану вартість” та Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію серії А00 № 557879, свідоцтва про атестацію серії ЗД № 120530, Ліцензій серії АЕ№ 270398, АВ №529641, серії АВ №529641, серії АВ №301448 , і інших законодавчих актів та здійснює діяльність за видами-- навчально - виробничу, навчально – виховну, навчально - методичну та господарську діяльність по вирощуванню сільськогосподарських культур та переробці сільськогосподарської продукції.

Зі ліцеєм закріплено 563.3 гектарів сільськогосподарських угідь в т ч 419.6 гектарів ріллі ( Державні акти серії ЯЯ№159152, №159156, №159158, №159154, №159153,

№ 159157)

Ліцей готує робітників з професій:

-7233 Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;

-8331 Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ( категорії «А1», «А2», «В1», «В2», «В3»;

-5122 Кухар;

-7412 Кондитер;

-4112 Оператор комп’ютерного набору;

-4121Конторський (офісний) службовець( бухгалтерія);

-5141 Перукар (перукар-модельєр);

-4115 Секретар керівника ( організації, підприємства, установи).

Контингент учнів складає на 1 січня 2014 року -431 чоловік.

План набору за учнів виконується щорічно.

Цю роботу виконує колектив у кількості 84 працівників. З них 14 викладачів та 21 майстер виробничого навчання. В колективі працює один викладач –методист, 5 викладачів вищої категорії, 7 викладачів –1 категорії , 6 викладачів - 2 категорії, та 12 спеціалістів. Серед 21 майстрів виробничого навчання 4 спеціалісти, 8 бакалаврів та 3 чоловіки діяльності на спец рахунок ліцею надійшло один мільйон883 тисячі 857, тобто понад 376771 гривен в серед ньому за рік

Завдяки тому , що для підготовки фахівців при ліцеї є земля учні щодня отримують безкоштовний обід, та підвозяться з місця проживання на заняття з міста Помічної та селища міського типу Добровеличківки .(Автобус придбано за рахунок спеціального фонду, в нас навчається 180 учнів, котрі проживають у навколишніх селах і їх треба підвозити щодня). Працівники харчуються по ціні від 20 до 60 копійок, за обід. Це важливий соціальний аспект у захисті наших працівників та учнів. Традиційно на Новий рік, до свят працівників освіти чи сільського господарства так як ми аграрний ліцей, працівники отримують пайки, або подарунки у вигляді виписаної преси, чи інші цінні подарунки.

В 2013 році відремонтовано навчальний корпус №2 ( замінено всі вікна), Корпус №1 (замінено всі вікна) їдальню ( замінено вікна та облицювальну плитку), створено лабораторії кухарської справи, тракторів, перукарів.

В ліцеї працює два критих токи, олійня, склади, вагове господарство, комбайни Дон-1500, НИВА СК-5, NEWHOLAND , придбано та встановлено двигуни ММЗ на трактори Т-150, та інша сільськогосподарська техніка, знаходиться в робочому стані. Повністю перероблено на новий трактор МТЗ- 80. ( замінено двигун, скриньку бігунців, ходову систему, ведучий передок)

Працівники ліцею постійно підвищують свій професійний рівень. А саме педагогічне звання старший викладач отримала Михайловська Людмила Іванівна,

Вищу категорію мають викладачі - Синецький Сергій Володимирович, Бондаркенко Алла Іванівна, Бадрак Марина Юріївна, Циганенко Валентина Олександрівна, Михайловська Людмила Іванівна, Ліщенюк Тетяна Леонтіївна.

Без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах навчається 3 працівники.

Багато наших працівників відзначено Грамотами

Подяками та дипломами обласного управління освіти .

До нас іде працювати молодь - значить в ліцею є майбутнє прекрасне молоде поповнення творчих швидкозростаючих професійно молодих працівників.

В колективі є резерв на заміщення директора та заступників .

На загальних зборах трудового колективу, щорічно слухається звіт керівника навчального закладу по виконанню колективного договору, за яким працівники ліцею мають пільги по підвезенню вугілля, безкоштовному харчуванню в період польових робіт та харчуванню по собівартості в період навчання ( до 30 копійок коштує обід), за 50 % вартості проводиться оранка , культивація та посів присадибних ділянок, для членів колективу домоглися розширення присадибних ділянок до двох гектарів із земель запасу Піщанобрідської сільської ради. В колективному договорі велика увага приділяється безпеці життєдіяльності та покращенню пожежної безпеки. Колективний договір зареєстровано в органах місцевої влади.

В ліцеї щороку зміцнюється та поповнюється матеріально-технічна база для підготовки фахівців. Так 2013 депутатом Березкіним Станіславом Семеновичем нам було подаровано комп’ютерний клас , (загальною кількістю 11 комп’ютерів) та бібліотека зарубіжної літератури, за рахунок спеціального фонду придбано комп’ютери для забезпечення роботи заступників, бухгалтерії -5 штук . . Додатково обладнано лабораторії кухарської справи та перукарської справи. Куплено нові меблі у 4 аудиторії .

Колектив у 2013 році виконав план надходжень до спеціального фонду на 108 %, що складає один мільйон сто сорок одну тисячу гривен.

В ліцеї працює спеціаліст з охорони праці та безпеки життєдіяльності, щорічно згідно колдоговору на охорону праці витрачається з спец фонду біля 2000 гривен.

Хоч техніка в ліцеї в основному має понад 20 річний вік, вона вся відремонтована, (на придбання запасних частин, щороку витрачається від 18 до 150 тисяч гривен,) і використовується в навчально виробничій діяльності, Ліцей в зазначені терміни звітує перед департаментом освіти і науки Кіровоградської обласної адміністрації, перед державним казначейством, державною податковою адміністрацією, управлінням державної статистики та іншими організаціями, котрі вимагають дані по роботі професійного аграрного ліцею.

У відповідності до виконання регіональних програм розвитку «Регіон 2015» в ліцеї в 2010 році було складено бізнес - план на п’ять років. Основні ключові моменти якого виконуються.

Щорічно в терміни грудень-січень на загальних зборах працівників колективу директор звітує про хід роботи по виконанню контракту з Міністерством освіти і науки

Директор Т. Л. Ліщенюк

Кiлькiсть переглядiв: 49