проведена лекція страховим експертом з хорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Новоукраїнському районі, Тарасенком Миколою Федоровичом на тему « Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».

Микола Федорович чітко висвітлив питання теми, які в свою чергу стосувалися Тижня охорони праці в Україні під девізом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».

На лекцію були запрошені всі працівники ліцею та випускна група операторів комп’ютерного набору. Протягом лекції бажаючі задавали свої запитання страховому експерту, на які ж миттєво отримували змістовну відповідь.

Після закінчення, провідний фахівець з охорони праці Крутік О.О. подякувала від усього колективу Миколі Федоровичу за чудово проведену лекцію та відповіді на питання, які постали перед лектором під час викладення матеріалу по даній темі.

/Files/images/vihovna_robota/tijden_ohoroni_prats/pic_0027.JPG/Files/images/vihovna_robota/tijden_ohoroni_prats/PIC_0025.JPG/Files/images/vihovna_robota/tijden_ohoroni_prats/DSCN6672.JPG/Files/images/vihovna_robota/tijden_ohoroni_prats/PIC_0024.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 12