Виховний захід: «Україна єдина країна»

Розробка відкритого виховного заходу спрямована на виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед підлітків.

/Files/images/20914/PIC_0008.jpg

Під час виховного заходу ліцеїсти згадують нещодавні та вже минулі події, що відбувалися на території України. Учні розширюють знання про природно-ресурсний потенціал та вигідне географічне положення нашої держави. Цікаві факти про українську мову, пісню, танок, культуру та традиції. На прикладах відомих українців про величезний внесок у розвиток світової науки, культури, спорту в дітей формується прагнення у до досягнення життєвих цілей.

Учні усвідомлюють необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу; необхідність толерантного ставлення до меншин, що проживають на території нашої країни; необхідність збереження єдності та територіальної цілісності України.

/Files/images/20914/PIC_0004.jpg

Виховний момент простежується протягом усього заходу. При проведенні свята спрямовується увага на патріотичне виховання. Розширюється кругозір і обізнаність учнів про рідну країну.

Використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Виховна година супроводжується піснею у виконанні учениць ліцею.

/Files/images/20914/PIC_0007.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 51