/Files/images/samovryaduvannya/Безымянный.jpgУ двадцять першому столітті ми живемо.

Хай наш ліцей аграрний розквіта.

Усі здобутки славні збережемо

Для поколінь прийдешні, на літа.

Хай добре всім живеться в неспокої,

І душу хай тривожать добрі почуття,

Щоб доброго багато ще накоїли.

У доброті аж до ста літ життя.

День ліцейного самоврядування - це захід, під час якого вчителям можна трохи розслабитися. Адже їх роль візьмуть на себе старшокурсники. Такий день дозволить учням старших курсів зрозуміти специфіку праці викладачів, а їхні молодші однокурсники зможуть побувати на незвичайних уроках. Як провести у ліцеї день самоврядування?

/Files/images/samovryaduvannya/Самоврядування.jpg

Напередодні потрібно разом зі старшокурсниками освіжити в пам'яті той матеріал, який планується давати на уроках самоврядування. Зацікавити учнів, поділитися з ними професійними секретами, заразити їх своїм оптимізмом і прагненням до роботи. Коли почнуться уроки, новоспечені вчителі зрозуміють - що таке утримувати увагу учнів або втихомирювати пустуна, який причаївся на задній парті. Учні повинні відчути, що це і правда день самоврядування.

За підсумками дня кращими викладачами були Чуян Іван ,який викладав предмет «Основи підприємницької діяльності» , навіть директора піднімали і ставили йому запитання на оцінку; а також Шаповал Микола, який проводив урок бухгалтерського обліку в своїй рідній групі 32.

Кiлькiсть переглядiв: 28