15.05.14

Заняття з елементами тренінгу «Спілкуємося і діємо»

/Files/images/IMG_0942.JPG

У групі 103 проведено заняття з елементами тренінгу по модулю «Спілкуємося та діємо». Згідно з програмою «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України що до здорового способу життя».

/Files/images/IMG_0943.JPG/Files/images/IMG_0945.JPG

Тема: Я + «інші»

Підлітковий вік – це період значних змін у становленні особистості. Одним з найважливіших новоутворень в особистості підлітка в цей час є потяг до самоствердження, бажання бути визнаним оточуючими.

/Files/images/IMG_0944.JPG

Конфлікти з батьками, способи самоствердження підлітків, які шокують дорослих, а також зростання кількості асоціальних вчинків у цьому віці значною мірою провокуються тим, що більшість юнаків і дівчат ще не володіють способами продуктивного спілкування з дорослими та ровесниками.

/Files/images/IMG_0945.JPG

Тому саме на те націлено заняття, щоб навчити підлітків навичок ефективної комунікації, що, в свою чергу, має стати підґрунтям попередження негативної поведінки осіб цієї вікової групи.

13.02.2014 року у групах 72, 12, 31 проведено заняття з елементами тренінгу по програмі «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя». Вони присвячені таким актуальним проблемам сьогодення, як статеві стосунки, статева поведінка, небажана вагітність, ВІЛ, СНІД та інфекції, що передаються статевим шляхом.

/Files/images/psiholog/programa_rvniy-rvnomu/Слайд1.JPG

/Files/images/psiholog/programa_rvniy-rvnomu/Слайд2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 19