Психологія як наука бере свій початок від філософії і у дослівному перекладі означає «наука про душу». Першими «цілителями душ» були шамани, знахарі – ефект був від сили самонавіювання.

Професія практичного психолога відносно нова – їй близько 30 років. Спочатку психологи працювали при відділах МВС, на великих підприємствах, де допомагали молодим спеціалістам адаптуватися в колективі. Зараз чимало психологів працюють у сфері освіти – це і практичні психологи ДНЗ, і шкільні психологи і психологи ліцеїв, які здійснюють психологічний супровід дітей.

Виконання практичним психологом своїх посадових завдань і функцій є процесом багатогранним. А це адаптація, діагностика розвитку психічних процесів (увага, мислення, уява), міжособистісних відносин (сімейні стосунки, соціальний статус дітей в колективі), здійснює консультування батьків та дітей в індивідуальному і в груповому порядку. Психолог не фея, яка виконує бажання. Спеціаліст допоможе вам збагнути причину своєї поведінки, дасть рекомендації щодо поводження в певних ситуаціях, дослідить різні проблеми. Як правило, за одну консультацію важко вирішити усе те, що турбує пацієнта, бо проблеми формувалися певний час. Але гарний психолог дасть хоч часткове просвітління та полегшення, і ніколи не нав’язуватиме вам ще й свої клопоти.

/Files/images/IMG_4017.jpg

/Files/images/IMG_4014.jpg

/Files/images/IMG_4018.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 10