/Files/images/vipusk_2013/1.jpg27 червня 2013 року у Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї пройшло свято останнього дзвоника та черговий випуск своїх вихованців, які здобули професії тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування і оператор комп’ютерного набору,конторський (офісний) службовець (бухгалтерія). На святі були присутні гості : голова районної державної адміністрації О.ЯРЕМЕНКО, заступник голови райдержадміністрації М.ПОЛЯРУШ, заступник голови районної ради С.ХРУЩ.

Директор ППАЛ Ліщенюк Т.Л. привітала всіх присутніх зі святом останнього дзвоника , а випускників із завершенням навчання і вручила дипломи та атестати 60 учням.


/Files/images/vipusk_2013/2.jpg

У своїй вітальній промові голова райдержадміністрації О.ЯРЕМЕНКО зазначив, що прямий обов’язок районної влади - підтримати молодь, яка закінчила навчання в закладах усіх рівнів акредитації та допомогти їй працевлаштуватися. Олег Петрович запевнив, що він і надалі, як керівник, впроваджуватиме в районі соціальні ініціативи Президента України щодо створення нових робочих місць та забезпечення молодих спеціалістів усіма соціальними гарантіями.

Як знак підтвердження своїх слів голова районної державної адміністрації О.ЯРЕМЕНКО вручив дванадцятьом випускникам аграрного ліцею трудові книжки, які дають їм право зайняти своє перше робоче місце.

Своїх вихованців проводжали зі словами настанови майстри виробничого навчання :

Група 30 професія «Оператор комп’ютерного набору,конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)» –Циганенко Валентина Олександрівна та класний керівник Шепелюк Олена Валеріївна.

Група 10 професія «Тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» - класний керівник Колісніченко Світлана Володимирівна та майстер виробничого навчання Рудий Віктор Олексійович.

Група 22 професія «Тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» - Нікулін Віктор Миколайович .

Слова подяки виразили і учні груп своїм наставникам. На згадку про групу 30, учні подарували директору ППАЛ Ліщенюк Т.Л. вишитий рушник зі своїми прізвищами та іменами. Своїми піснями та танцями учні ліцею зачарували гостей свята.

/Files/images/vipusk_2013/3.jpg

.

.

.

.

На згадку викладачам!

(годинник та рушник)

/Files/images/vipusk_2013/P1010587.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 23