Людині треба, щоб її робота залишилась після неї жити

(Юрій Яновський).

28 лютого в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбувся виховний захід на тему: «Сорочку мати вишила мені…» в якому прийняли активну участь учні групи №33 (Оператор комп’ютерного набору; Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія). Своїми віршами, піснями та розповідями розкрили тему вишивки.

Українська вишивка, як і українська пісня, є знаковими для нашої традиційної культури. Без любові до української пісні, без розуміння символіки української вишивки не станеш справжнім українцем. І навіть не зрозумієш українську душу.

Народна вишивка — унікальне явище духовно-матеріальної культури нашого народу. Упродовж тисячоліть у народній вишивці знаходили і знаходять відображення думки і настрої людини, що її творила, краса природи, полохливий світ думок майстринь, їхні сподівання на кращу долю, людські вірування, оберегова символіка речей, позначених візерунком нитки й голки.

Учні відвідують ліцейний гурток і там вчаться втілювати свої думки у вишивку.

/Files/images/pozaurochn_zahodi/sorochku_mati_vishila_men/P4242127.JPG/Files/images/pozaurochn_zahodi/sorochku_mati_vishila_men/P4242126.JPG/Files/images/pozaurochn_zahodi/sorochku_mati_vishila_men/DSC02459.JPG/Files/images/pozaurochn_zahodi/sorochku_mati_vishila_men/DSC02458.JPG/Files/images/pozaurochn_zahodi/sorochku_mati_vishila_men/DSC02454.JPG/Files/images/pozaurochn_zahodi/sorochku_mati_vishila_men/DSC02453.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 29