Обласний огляд-конкурс «Народні джерела»

Виховувати в учнів почуття прекрасного, патріотизму, національної гордості, прищеплювати любов до рідного краю, традицій, культури, пісні, звичаїв; формувати переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, повагу до історії свого народу; розвивати інтерес і бажання до вивчення і відродження народних звичаїв та традицій рідного краю, оберігати їх – це основна мета роботи гуртків Піщанобрідського професійного аграрного ліцею.

/Files/images/zahd_fokna/P4084249.JPG

8 квітня, уже традиційно, перед святом Паски, в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбувся обласний огляд-конкурс “Народні джерела” серед професійно-технічних навчальних закладів під девізом “Незалежна, вільна, творча – свята Україна!”.

/Files/images/zahd_fokna/Фото3767.jpg

На огляд журі було представлено програму виступу, метою якої є прищеплення любові до пісні, звичаїв, традицій. Традиційно на огляд журі представляється виставка “Великодні дзвони.

/Files/images/zahd_fokna/P4084321.JPG

/Files/images/zahd_fokna/P4084322.JPG

Наші учні приймають активну участь у позакласній роботі, цікавляться звичаями, традиціями, побутом нашого народу. Недарма кажуть: “Народ, який не має минулого – не має майбутнього”. Тож цінуймо те, що ми маємо.

Кiлькiсть переглядiв: 37