З 11.03 по 14.03.2014 р. в ППАЛ розпочався тиждень «Філогічний березень».

11 березня в нашому закладі відбулася лінійка вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка.

Сьогодні день, мов свято зустріч щира

Із ти, хто знаменитий на весь світ.

Шевченко – геній , в це ми свято вірим.

Йому не мало – двісті літ.

Тарас Шевченко піднісся до вершин вселюдської любові, бо був найбільшим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили й надії.

Шевченкові дуже хотілося, щоб ми його просто пам’ятали:

І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим тихим словом.

Учні ліцею декламували вірші, інсценували розмову матері Шевченка та малого Тарасика, співали пісні на слова Т. Г. Шевченка.

/Files/images/200 р.jpg

/Files/images/2 200 р.jpg

12.03. 2014 року в рамках тижня «Філологічний березень» в ліцеї відбувся філологічний турнір. Провели його викладачі української мови та літератури Бадрак Ірина Миколаївна та Ясінська Олена Володимирівна. В турнірі взяли участь команди «Козаки» та «Україночки».

Учні показали гарні знання з української мови та літератури. Завдання давали змогу розкрити учням свої знання з синтаксису, морфології, лексикології та інших розділів мовознавства.

З невеликим відривом І місце зайняла команда «Україночки». Захід проведено методично вірно. Всі з задоволенням приймали участь.

/Files/images/1_flologchniy_berezen/1.jpg/Files/images/1_flologchniy_berezen/3.jpg/Files/images/1_flologchniy_berezen/2.jpg/Files/images/1_flologchniy_berezen/4.jpg/Files/images/1_flologchniy_berezen/6.jpg/Files/images/1_flologchniy_berezen/7.jpg/Files/images/1_flologchniy_berezen/8.jpg/Files/images/1_flologchniy_berezen/9.jpg/Files/images/1_flologchniy_berezen/10.jpg

13 березня 2014 року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї, під керівництвом викладача Осипенко С. В. проведено захід з англійської мови, присвячений 200 річниці від дня
народження Т. Г. Шевченка.

Метою заходу було систематизувати й узагальнити знання учнів про поета та художника Шевченка, виховувати в учнів почуття гордості, пошани до духовних здобутків минулого.

Активну участь у проведенні заходу прийняли участь учні 33 групи, які продемонстрували навички володіння англійською мовою та збагатили свої знання з літератури.

/Files/images/1_flologchniy_berezen/0021.jpg

14 березня 2014 року у рамках тижня "Філологічний березень" відбувся позакласний захід "І йшли віки, і були українці, і створили слово українське". Учні 32 групи Тритяченко Анастасія, Марусенко Богдан, Чуян Іван, учень 31 групи Микола Шаповал та учениця 103 групи Хаєцька Анастасія розповіли про мову як джерело духовного зростання нації. У кожного народу є своя мова. І, як сказав Панас Мирний, "поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ"

/Files/images/1_flologchniy_berezen/002.jpg/Files/images/1_flologchniy_berezen/003.jpg

/Files/images/1_flologchniy_berezen/001.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 31