У будь-якому суспільстві, побудованому на гуманістичних і демократичних засадах, здоров’я людини є вищою цінністю, найважливішим надбанням держави. Насамперед це стосується здоров’я дитини.

Проблема виховання здорового способу життя учнів набуває актуальності на сучасному етапі та є важливою умовою гуманізації освіти. Враховуючи дані про захворюваність дітей, невміння дітей і дорослих керувати своїм здоров’ям, слід зауважити, що особливого значення у наш час набуває цілеспрямований педагогічний вплив на особистість.

Метою позакласних заходів є виявлення виховного впливу на здоровий спосіб життя молоді. До найефективніших форм роботи можна віднести години спілкування, тренінги, круглі столи, спільні з батьками заходи, консультаційні пункти, діяльність органів учнівського самоврядування, дні відкритих дверей, уроки, відеолекторії, батьківські збори, фестивалі соціальної реклами, моніторинги, просвітницькі акції тощо.

У рамках Тижня сприяння здорового способу життя «Бережи здоровיя змолоду» 24 січня класний керівник та майстер виробничого навчання 103 групи провели диспут на тему:

«Чому люди так легковажно ставляться до власного здоровיя?». Учні зробили висновки щодо сенсу власного життя, що кожен обирає свій шлях, але цей шлях переростає в стежку спасіння людства, що залежить від молодого покоління та кожної людини зокрема.

/Files/images/pozaurochn_zahodi/_chomu_lyudi_tak_legkovajno_stavlyatsya_do_vlasnogo_zdorovya/Слайд1.JPG

/Files/images/pozaurochn_zahodi/_chomu_lyudi_tak_legkovajno_stavlyatsya_do_vlasnogo_zdorovya/Слайд2.JPG

/Files/images/pozaurochn_zahodi/_chomu_lyudi_tak_legkovajno_stavlyatsya_do_vlasnogo_zdorovya/Слайд3.JPG

/Files/images/pozaurochn_zahodi/_chomu_lyudi_tak_legkovajno_stavlyatsya_do_vlasnogo_zdorovya/Слайд4.JPG

/Files/images/pozaurochn_zahodi/_chomu_lyudi_tak_legkovajno_stavlyatsya_do_vlasnogo_zdorovya/Слайд5.JPG

/Files/images/pozaurochn_zahodi/_chomu_lyudi_tak_legkovajno_stavlyatsya_do_vlasnogo_zdorovya/Слайд6.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 14