27 грудня 2013 року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулося новорічне свято. Гарно вбрана зала та чудові ведучі з групою артистів подарували глядачам неймовірну новорічну казку. Ведучими свята були учні 72,73,71 груп, а керівником цього масового дійства – Михайловська Людмила Іванівна. На право ведучих боролися Баба Яга та Кощій (Женжеруха Наталія та Березняк Максим), їхні частівки викликали захоплення у глядачів. Скандальні баби Параска та Палажка на новорічній сцені таки примирилися( Забурана Тетяна та Джанашія Галина).

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд1.JPG

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд4.JPG

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд5.JPG

«Руські бабки»- Мотрона та Цвєточек так захопилися своїми достоїнствами , що ледь самі не станцювали «Хіп-хоп» (Копотієнко Владислав та Прищепов Віталій).

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд3.JPG

В новорічному сценарію презентували казку «Ріпку» складену на новий лад. Героями казки були учні – Дінул Іван,Вергун Надія, Бірюк Настя, Марченко Люда,Гриб Настя та Сенюра Іра.

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд6.JPG

Своїм басом вітання новорічні надсилав Дід Мороз та тендітна Снігуронька(Дінул Сашко та Павлова Марина). А господарями новорічного свята були ведучі Двояковська Юля та Ганзенко Дмитро; поштаркою, яка розносила новорічні телеграми – Вовченко Надія.

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд7.JPG

З початком новорічних свят привітала директор ліцею- Ліщенюк Тетяна Леонтіївна, яка побажала успіхів в наступаючому році, нових злетів та досягнень.

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд8.JPG

Музичне оформлення та сольні виступи підготував керівник гуртка Горелік Володимир Іванович, а танцями прикрасила свято - керівник танцювального колективу Ясінська Олена Володимирівна.

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд9.JPG

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд10.JPG

Глядачам сподобалася конкурсна мандрівка по країнах світу, де вони ознайомилися з традиціями святкування новорічних свят. Програма пройшла в теплій дружній обстановці, всі покинули залу з піднесеним новорічним настроєм.

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд2.JPG

/Files/images/2014_noviy_rk/Слайд11.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 31