Сьогодні 29 січня 2014 року в Піщанобрідському аграрному професійному ліцеї відбулося свято духовності на тему: «З Богом у душі, з Україною в серці». Його учасники – гуртківці краєзнавчого гуртка «Берегиня» під керівництвом Процун Валентини Фоківни доторкнулись душею до найсвятішого – Божого слова, до молитви, яка стане їх шляхом до Бога, відвідали, збудовану на території ліцею, каплицю святої великомучениці Тетяни (організатором, спонсором будівництва якої стала директор Піщанобрідського ліцею, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Ліщенюк Тетяна Леонтіївна та її колеги - однодумці). Екскурсії до каплиці провела гостя з Миколаївщини прихожанка церкви святого євангеліста Іоана Богослова с. Маринівка Миколаївської області, Бондаренко Віра Миколаївна.

На святі прозвучали у виконанні учнів вірші на духовну тему кіровоградських поетів Анатолія та Ірини Кримських, Володимира Бреуроша, пісняспіви-молитви у виконанні Віри Бондаренко та матушки Наталії Самчук, дітям була донесена на теми: «Гріхи і доброчинства», «Десять Божих заповідей», «Церковний етикет» тощо.

Завершили учасники свято колективними молитвами «Отче наш», «До Пресвятої Богородиці, Діви Марії» та піснею-молитвою Тараса Петріненка «Боже, Україну збережи».

/Files/images/bereginya/svyato_duhovnost/Слайд1.JPG

/Files/images/bereginya/svyato_duhovnost/Слайд2.JPG

/Files/images/bereginya/svyato_duhovnost/Слайд3.JPG

/Files/images/bereginya/svyato_duhovnost/Слайд4.JPG

/Files/images/bereginya/svyato_duhovnost/Слайд5.JPG

/Files/images/bereginya/svyato_duhovnost/Слайд6.JPG

/Files/images/bereginya/svyato_duhovnost/Слайд7.JPG

/Files/images/bereginya/svyato_duhovnost/Слайд8.JPG

/Files/images/bereginya/svyato_duhovnost/Слайд9.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 32