Гордість ППАЛ

19.06.2015р. в ППАЛ була проведена лінійка під час якої директор Ліщенюк Тетяна Леонтіївна урочисто зачитала листа-подяку.

Від імені науково-педагогічного колективу Уманського національного університету садівництва та від імені ректора О.О.Непочатенко була висловлена щира повага за підготовку та виховання здібної, талановитої, всебічно розвиненої, соціальної молоді у нашому рідному ліцеї.

/Files/images/gordst_ppal/DSCF3267.JPG

Особиста подяка висловлена за нашого випускника Шаповала Миколу Олександровича, який навчається на факультеті менеджменту. Наш випускник проявив себе як наполегливий та старанний студент, який з натхненням опановує майбутню професію та здобуває освіту в Уманському національному університеті садівництва.

Нашому директору Ліщенюк Т.Л. та всьому педагогічному колективу побажали невпинного наукового та суспільного розвитку, довгих років процвітання, успіхів у роботі та сил на нові звершення!

Висловили прагнення й надалі співпрацювати на освітній ниві задля нових творчих здобутків, професійних перемог та досягнень.

Кiлькiсть переглядiв: 27