Із щемом в серці та сумом в очах спостерігали учні 72 групи Піщанобрідського професійного аграрного ліцею за тим, що відбувалося на виховному заході , який відбувся 27січня і був приурочений Міжнародному дню пам’яті жертв голокосту. Цей захід мав за мету розкрити глибину трагедії голокосту, розширити уяву учнів про страхіття людства , виховувати повагу до інших національних традицій.

/Files/images/vihovna_robota/golokost_2014/Слайд1.JPG

/Files/images/vihovna_robota/golokost_2014/Слайд6.JPG

Оформлення класної кімнати, обладнання – це і презентації «Трагедія Бабиного Яру», «Голокост. Міжнародний день пам’яті жертв голокосту» і композиція «Ніколи більше», і плакати, і статистичні дані про голокост, і відео-ролики «Фабрика смерті», «Голокост. Міжнародний день пам’яті жертв голокосту», музичні кліпи на пісні Олександра Розенбаума «Бабин Яр» та « А може не було війни» мали великий виховний вплив і налаштовували учнів і присутніх на сумний та зворушливий настрій.

/Files/images/vihovna_robota/golokost_2014/Слайд5.JPG

/Files/images/vihovna_robota/golokost_2014/Слайд2.JPG

Класний керівник Михайловська Людмила Іванівна з допомогою учнів (ГанзенкоД.,Гавлюк П.,Вовченко Н.,Зарудняка С.,Павлової М., Скворцової О.) зуміла донести глибокий зміст трагедії Голокосту – загибель 6 мільйонів єврейського народу від нацистських злодіянь в період 1933-1945 років. Розповідь про ці жахливі події проймали до глибини душі і схвилювали навіть суворих і непорушних. Всі розповіді супроводжувалися показами слайдів та запаленням свічки пам’яті і хвилиною мовчання…

/Files/images/vihovna_robota/golokost_2014/Слайд3.JPG

/Files/images/vihovna_robota/golokost_2014/Слайд4.JPG

За древньою єврейською традицією за душі, що полинули в інший світ, кладуть камінчик, а в пам'ять про дітей – кладуть цукерку і кажуть слова «Ніколи більше…». Таким і було завершення заходу. Під мелодію М.Скорика кожен з присутніх, виходячи з кабінету мав можливість покласти камінчик чи цукерку і продовжити фразу «Ніколи більше…»

/Files/images/vihovna_robota/golokost_2014/Слайд7.JPG

/Files/images/vihovna_robota/golokost_2014/Слайд8.JPG

/Files/images/vihovna_robota/golokost_2014/Слайд9.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 45