/Files/images/golodomor/Слайд1.JPG

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні. Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн.

В Україні стало можливим говорити про голодомор після грудня 1987 року. І тільки через дев’ять років, 26 листопада 1998 року, Указом Президента України було встановлено День пам’яті жертв голодомору (кожна четверта субота листопада).

Сьогодні,22 листопада 2013 року, в Піщанобрідському професійному ліцеї був проведений урок присвячений пам’яті жертвам голодомору 1932-1933 рокам.Виховні години „Такого ще земля не знала”,виставка "Свічка 33-го не згасне", перегляд документальних та відеофільмів, оформлені куточки пам’яті, літературні композиції, рефератів „Голодомор – одна з найбільших трагедій в історії України”, мультимедійні години спілкування „Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу”, інформаційні стіннівки та участь у Всеукраїнській акції „Запали свічку” свідчать про те, що педагогічні працівники та учні ПТНЗ не залишились байдужими до трагічних сторінок в історії нашого народу та глибоко вшанували пам’ять мільйонів невинно загублених.

/Files/images/golodomor/Слайд2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 21