/Files/images/vihovna_robota/den_vchitelya/день вчителя.jpg

Шановні працівники освіти!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

На свято були запрошені всі педпрацівники і учні ліцею.З привітальними словами до викладачів ліцею і учасників свята звернулася директор ліцею Ліщенюк Тетяна Леонтіївна. Вона щиро поздоровила усіх викладачів з цим святом, побажала їм успіхів у праці, терпіння, оптимізму і здоров’я. Висловила подяку за відповідальне ставлення до своєї праці.

/Files/images/vihovna_robota/den_vchitelya/Слайд4.JPG

Потім усіх присутніх розважали колективи художньої самодіяльності, солісти ліцею. І все це проходило на фоні постійних привітань наших педагогічних працівників учнями від кожної навчальної групи. У холі ліцею були вивішені святкові стіннівки від кожної навчальної групи, які були яскраво і змістовно оформлені зі словами подяки всім педпрацівникам за сумлінну працю на просвітницькій ниві.

В поздоровленнях приймали участь солісти : Третяченко Настя,Беркут Микола, Мусіяха Юлія, Хаєцька Настя; танцювальні групи під керівництвом Ясінської Олени Володимирівни : Гаврилюк Олена, Новаковський Руслан та інші.

/Files/images/vihovna_robota/den_vchitelya/Слайд5.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 15