З 16 по 25 вересня 2013 року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї проводився тиждень «Фізкультури та спорту « присвячений Дню фізичної культури і спорту .

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Всій Європі було відоме ім’я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного.

Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відзначені «золотим м’ячем" як найкращі футболісти Європи.

Визнана в світі і українська школа художньої гімнастики. Зірками цього виду спорту свого часу були Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна, яка завоювала 18 олімпійських медалей (9 золотих, 5 срібних та 4 бронзові) - це найбільше досягнення в історії олімпіад. Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот олімпійських медалей.

Сьогодні на спортивному небосхилі України сяють нові зірки. Боксерів Володимира і Віталія Кличків, плавчиху Яну Клочкову, гімнастику Ганну Безсонову, легкоатлетку Жанну Пінтусевич, тенісиста Андрія Медведєва, футболіста Андрія Шевченка та багатьох інших знають далеко за межами України.

16 вересня 2013 була проведена лінійка з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

/Files/images/den_zdorovya/Слайд1.JPG

На протязі Тижня проводились заходи :

Ø першість з підтягування на перекладині;/хлопці/

Ø першість з підйому перевороту на перекладині;/хлопці/

Ø першість на згинання та розгинання рук /хлопці , дівчата/;

Ø першість на піднімання гирі 16 кг;/хлопці/

Ø першість з армреслінгу /хлопці,дівчата/;

Ø першість піднімання штанги двома руками/хлопці/;

Ø першість з перетягування канату / хлопці, дівчата/;

першість з футболу /хлопці

/Files/images/den_zdorovya/Слайд2.JPG

/Files/images/den_zdorovya/Слайд3.JPG

По закінченню змагань переможці були нагородженні дипломами. Усі учні , що приймали участь у заходах отримали масу позитивних емоцій та цікаво й корисно провели своє дозвілля.

/Files/images/den_zdorovya/Слайд4.JPG

Заходи проводив керівник фізичного виховання Максіньов Анатолій Григорович з допомогою Левченко Олесі Костянтинівни.

Кiлькiсть переглядiв: 27