Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Існує багато цікавих, творчих, необхідних професій, тож потрібно вибрати саме ту, котра найбільше до душі. Тож, для початку визначимося: з чого необхідно починати під час пошуку роботи?

14 листопада 2013 року у Помічнянському палаці культури відбувся «Ярмарок професій» для учнів шкіл району, організований районним центром зайнятості спільно з обласним Центром зайнятості, відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Перед учнями виступили представники 11 навчальних закладів Кіровограда та Піщанобрідського професійного аграрного ліцею.

/Files/images/proforntatsyna_robota/Слайд2.JPG

Піщанобрідський ліцей перед школярами , майбутніми абітурієнтами, запропонував незвичайну виставку хлібобулочних виробів, виробів з волосся, майстер-клас перукарів «Зачіски сучасного плетіння», та продемонстрував відео ролик про життя учнів в ліцеї. А на завершення учні ліцею затанцювали запальний танок .

/Files/images/proforntatsyna_robota/Слайд3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 18